RAZREDNA STOPNJA

UČITELJ

POUČUJE

GOVORILNE URE

E-NASLOV

Barbara Čerin

1. A, RAP

sreda, 1. ura

barbara.cerin@osvelikadolina.si

Patricija Žokalj

1. A, RAP

sreda, 4. ura

patricija.zokalj@osvelikadolina.si

Darja Turšič

2. A, RAP

četrtek, 4. ura

darja.tursic@osvelikadolina.si

Irena Novosel

GUM2,3, SPO3, LUM4, GOS5, RAP

torek, 4. ura

irena.novosel@osvelikadolina.si

Zvonka Jarkovič

3. A, RAP

sreda, 3. ura

zvonka.jarkovic@osvelikadolina.si

Anamarija Mohorič

4. A, RAP

torek, 2. ura

anamarija.mohoric@osvelikadolina.si

Edita Krošl

5. A,  RAP

ponedeljek, 3. ura

edita.krosl@osvelikadolina.si

Andreja Petan Škof 

TJA 1,2,3

sreda, 2. ura

andreja.petan.skof@osvelikadolina.si

 

PREDMETNA STOPNJA

UČITELJ

POUČUJE

GOVORILNE URE

E-NASLOV

Danijel Bukovinski

ŠPO, OIP, RAP

ponedeljek, 4. ura

danijel.bukovinski@osvelikadolina.si

Irena Rimc Voglar

TJA, NEM, RAP

sreda, 4. ura

irena.rimc.voglar@osvelikadolina.si

Nataša Jenuš

SLJ, ZGO, DKE, RAP

torek, 5. ura

natasa.jenus@osvelikadolina.si

Aljaž Božič

MAT, KEM, OIP, RAP

petek, 4. ura

aljaz.bozic@osvelikadolina.si

Tatjana Špan

GUM, RAP

ponedeljek, 2. ura

tatjana.span@osvelikadolina.si

Urška Jekler

LUM, OIP

torek, 12.00 – 12.20

urska.jekler@osvelikadolina.si

Dušanka Filipič

BIO, NAR, GOS, OIP, RAP

torek, 2. ura

duska.filipic@osvelikadolina.si

Drago Ivanšek

GEO

sreda, 9.05 – 9.30

drago.ivansek@osvelikadolina.si

Branko Košar

TIT, OIP

ponedeljek, 3. ura

branko.kosar@osvelikadolina.si

Tadeja Božič

TJA, OIP, RAP (DOD/DOP)

sreda, 3. ura

tadeja.bozic@osvelikadolina.si

Doroteja Bajc

DSP

dogovor po e-pošti

doroteja.bajc@osvelikadolina.si

Sabina Dobršek Mladkovič

ISP

dogovor po e-pošti

sabina.dobrsek.mladkovic@osvelikadolina.si

Mihaela Slovenc

SLJ, KNJ

petek, 2. ura

mihaela.slovenc@osvelikadolina.si

Tinka Gerjevič

FIZ

sreda, 12.00 – 12.20

tinka.gerjevic@osvelikadolina.si

Katja Kolman

ŠPO, Romi, RAP

 ponedeljek, 4. ura

katja.kolman@osvelikadolina.si

 

UČITELJI RAZREDNIKI

RAZREDNIK

RAZRED

Barbara Čerin

1. A

Darja Turšič

2. A

Zvonka Jarkovič

3. A

Anamarija Mohorič

4. A

Edita Krošl

5. A

Katja Kolman

6. A

Tadeja Božič

7. A

Nataša Jenuš

8. A

Tatjana Špan

9. A

 

VZGOJITELJICE IN POMOČNICE VZGOJITELJIC

DELAVEC/DELAVKA

DELO

Nataša Iljaž

pomočnica ravnateljice vrtca, vzgojiteljica

Zvonka Grilc vzgojiteljica
Mateja Zlobko vzgojiteljica

Nataša Povh

pomočnica vzgojiteljice

Petra Milaković

vzgojiteljica

Jasmina Grezina

vzgojiteljica – pomočnica vzgojiteljice

Ines Drame

pomočnica vzgojiteljice

Martina Račič

pomočnica vzgojiteljice

Katarina Černelič

pomočnica vzgojiteljice



ADMINISTRATIVNO-RAČUNOVODSKI, TEHNIČNI IN OSTALI STROKOVNI DELAVCI

DELAVEC/DELAVKA

DELO

Anja Zevnik

ravnateljica

Biserka Čančer

svetovalna delavka

Suzana Gerjevič

tajnica

Bojana Butkovič

računovodja

Lenart Horžen

računalnikar

Barbara Kramžar

organizatorka prehrane

Renata Leskovec

kuharica

Danijela Fakin

pomočnica kuharice

Jože Vugrin

hišnik, kurjač, voznik

Alenka Juhart

čistilka

Rozalija Barkovič

čistilka

Ivanka Šoštarić

čistilka

Lidija Kaučič

čistilka, perica, pomočnica kuharice

 

 

 

 

BUILDING A BETTER FUTURE

 

Dostopnost