Jedilnik

DATUM MALICA KOSILO

11.12.

PON

Marmelada, maslo (mlečni proizvod), črn kruh (gluten), čaj, grozdje Zelenjavna enolončnica (gluten), pecivo (gluten, mleko, jajca)

12.12.

TOR

Sirova štručka (gluten, soja, mlečni proizvod), jogurt (mlečni proizvod), hruška Korenčkova juha (gluten), špinača (gluten, mlečni proizvod), pire krompir (mlečni proizvod), mleta pečenka (gluten, jajca, mlečni proizvod)

13.12.

SRE

Pariška salama (gluten), pisan kruh (gluten), čaj, jabolko Porova juha (gluten, mlečni proizvod), široki rezanci v tunini omaki (gluten, jajca, ribe, mlečni proizvod), zelena solata s koruzo

14.12.

ČET

Čokolino (gluten, mlečni proizvod, soja, oreščki), mleko, banane

SŠSZ: lešniki

Segedin golaž (gluten), polenta (gluten), mešano sadje

15.12.

PET

Pašteta Argeta (mlečni proizvod, sojin proizvod), koruzni kruh (gluten), čaj, mandarine Gobova juha s kroglicami (gluten, mlečni proizvod, jajca), kaneloni (gluten, jajca, mlečni proizvod), francoska solata (jajca, gorčična semena)

Otroci imajo vsak dan čez cel dan na voljo manj sladkan čaj ali vodo. V primeru, da določeno živilo ne bi bilo pravočasno dostavljeno, si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika!

JEDILNIK VRTEC

DATUM ZAJTRK DOPOLDANSKA MALICA KOSILO POPOLDANSKA MALICA

11.12.

PON