V petek, 23. 12. 2022, smo dan zaključili s prireditvijo, namenjeno dnevu samostojnosti in enotnosti, ki pa je bila nekoliko tudi praznično obarvana. Učenci so skupaj z učitelji pripravili čudovite kulturne točke, s katerimi smo se poslovili od leta 2022.

Učitelji in učenci naše šole so se potrudili, da smo leto zaključili še lepše oz. slajše.

Člani šolske skupnosti, pod vodstvom učiteljice Patricije Žokalj, so podali idejo, da bi vsem učencem šole praznične dni polepšali z majhno pozornostjo. Mladi kuharji, ki jih vodi učiteljica Anamarija Mohorič, so tako pri popoldanski delavnici spekli ogromno količino piškotov. Še veliko ostalih učencev je sodelovalo pri pakiranju in pisanju lepih misli. V petek pa sta predstavnici šolske skupnosti po razredih razdelili majhno pozornost.

In podali smo se božično-novoletnim praznikom naproti …

PEKA PIŠKOTOV

PRIREDITEV OB DNEVU SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI