Spoštovani starši,

šola je kraj, kjer učence učimo, vzgajamo in jih poskušamo opolnomočiti za življenje. Želimo jim predati čim več znanja, pa tudi vrednot. In ena od njih je prav gotovo dobrodelnost. Skozi šolsko leto se večkrat odzovemo na različne pobude, ki pridejo iz različnih smeri, in pomagamo ljudem okoli sebe.

Tokrat smo se odzvali povabilu enega od staršev, ki je predlagal, da priskočimo na pomoč z zbiranjem starega papirja za deklico Alino, ki živi nedaleč stran od nas in ima peto stopnjo cerebralne paralize, slabovidnost, epilepsijo in hud razvojni zaostanek. Zato vas vabimo, da skupaj pomagamo Alini.

V šoli bomo imeli škatlo za zbiranje starega papirja (časopis, revije, stari zvezki, katalogi, reklame). Škatla bo stala pred vhodom v vrtec od 21. novembra pa vse do 21. decembra. Želimo si, da bi v enem mesecu zbrali čim več papirja in s tem pokazali tudi to, da nam je mar za druge.

Hvala vsem za sodelovanje.