Učenci od 1. do 5. razreda smo si  četrtek, 4. aprila, šli ogledat glasbeno pravljico Mary Poppins v KD Janeza Trdine v Novo mesto. Glasbeno pravljico so pripravili učenci glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto. Učenci 5. razreda so napisali nekaj vtisov o ogledani predstavi.

Presenetilo me je, da so v predstavi nastopali otroci. Tudi v orkestru so igrali otroci. Lepo so tudi peli. Všeč mi je bilo, da so bili razigrani. (Katja)

Najbolj všeč mi je bilo, ko so prikazali domišljijski svet. Tam je bilo veliko živali. Bilo je zabavno. (Larisa)

Všeč mi je bilo, ko so peli in plesali. Presenetilo me je, da so šli med občinstvo. (Lotti)

Bili so odlični, še posebno dekle, ki je igrala Mary Poppins. (Kristjan)