Spoštovani starši, babice, sorodniki, prijatelji,

v lanskem letu smo v naši šoli med zaposlenimi izvedli akcijo, v kateri smo doma pletli ali kvačkali odejice za novorojenčke, ki smo jih podarili mamicam in njihovim dojenčkom v Bolnišnici Brežice. Tudi letos smo se odločili, da bomo nadaljevali z ročnimi deli, tokrat se bomo osredotočili na otroke, ki svoje dni preživljajo na otroškem oddelku Bolnišnice Brežice. Ker bi bolnim otrokom radi podarili kaj koristnega, smo se odločili, da bomo letos pletli ali kvačkali kape, trakove, šale in druge manjše uporabne umetnije, ki bodo otroke greli v mrzlih zimskih dneh. Vabimo vas, da tudi vi prispevate izdelke, ki jih bodo naredile vaše pridne roke. Lahko pa nam pomagate tudi tako, da v šolo prinesete kvalitetno volno.

Vse izdelke bomo razstavili na adventnem sejmu, ki bo 29. 11. 2018, zato prosimo, da nam končane izdelke prinesete v šolo do 28. 11. 2018.

Izdelke bomo v začetku decembra podarili Bolnici Brežice, osebje pa jih bo predalo otrokom, ki bodo v tistem času na oddelku za otroke.

Veseli bomo vsakega, ki bo pomagal otrokom narisati nasmeh na obraz.

Kolektiv OŠ Velika Dolina