Spoštovani starši!

V soboto, 3. 6. 2017, imamo športni dan, in sicer pohod po okupacijski meji. Učenci pridejo v šolo kot po navadi, vozi avtobus in kombi. Učenci 1. do 3. razreda bodo imeli malo krajšo pot, učenci 4. do 9. razreda pa bodo prehodili celo pot. Na Pisankah bo ob 12.00 proslava, od tam pa gredo otroci domov. Kombi vozi direktno s Pisank, avtobus pa najprej pripelje do šole, nato pa razvozi otroke kot običajno. Učenci bodo dobili šolsko malico ter vodo, planiran je tudi postanek v Brezju, kjer bodo gospodinje pripravile pogostitev za vse obiskovalce. Otroci naj vzamejo s seboj še kakšno dodatno pijačo. Kosila in podalšanega bivanja ta dan v šoli ni.

V ponedeljek, 5. 6. 2017, bomo imeli prosto, ni pouka.

Upamo na lep dan, tudi napovedi kažejo tako. V primeru slabega vremena pa pohod odpade in imajo učenci pouk po ponedeljkovem urniku.

Na pohod ste vabljeni tudi starši.

Mojca Bregar Goričar, ravnateljica