Dragi učenci in učenke!

V četrtek, 1. 9. 2016, je prvi šolski dan v šolskem letu 2016/2017. Dobimo se kot po navadi ob 7.35. Učitelje – razrednike počakajte v razredih, nato boste skupaj prišli v avlo, kjer se bomo pozdravili. Prvi dve uri imate razredni uri, nato 3 ure pouka po urniku (urnik dobite v torek, s seboj prinesite beležko in pisala, delovnih zvezkov in zvezkov pa ta dan ne potrebujete). Prvi dan boste dobili učbenike, ki jih boste odnesli domov, jih zavili in opremili s svojimi podatki. Pouk zaključimo po 5. šolski uri, ko odidete na avtobus. Kombi in avtobus vozita po ustaljenem voznem redu.

Malica je po urniku, po 2. in 3. šolski uri. Kosilo bo v četrtek za učence podaljšanega bivanja ter za učence, ki bodo čakali kombi.

Želimo vam lep preostanek počitniških dni ter vas veselo pričakujemo v novem šolskem letu.

Za starše učencev 1. razreda:

S šolskim letom 2016/17 bo vaš otrok prvošolček naše šole – OŠ Velika Dolina.

Nasvidenje v četrtek, 1. 9. 2016, ob 9.00 uri v učilnici 1 r. (v pritličju desno). Prvi šolski dan bomo preživeli še skupaj: učenci, starši in učiteljici. Zaključili bomo okoli 11.ure. S sabo prinesite torbice in šolske potrebščine.