V mesecu maju smo z učenci šolske skupnosti pripravili dobrodelno akcijo. Letos je bilo naše vodilo medgeneracijsko povezovanje in odločili smo se za zbiranje ustvarjalnega materiala, prej, družabnih iger in pisem za stanovalce Doma upokojencev Brežice. Zbrali smo kar dve polni škatli, ki smo ju v četrtek, 20. 6. 2024, predali stanovalcem in vodstvu Doma upokojencev Brežice. Ob tej priložnosti smo pripravili tudi krajši kulturni program, ki mu je sledilo prijetno druženje. Načrtovali smo tudi oblike druženja in sodelovanja v prihodnjem šolskem letu.

Vsem, ki ste darovali, se iskreno zahvaljujemo. Stanovalcem in zaposlenim v Domu upokojencev pa smo hvaležni za topel sprejem in pogostitev. Posebna zahvala gre stanovalki enote Gorjanci, ki nam je podarila čudovite izvezene hišice, ki krasijo našo šolsko avlo.