Dragi učenci in učenke!

V sredo, 1. 9. 2021, je prvi šolski dan v šolskem letu 2021/2022.  Dobimo se, kot običajno, ob 7:30. Učitelje razrednike počakajte v svojih razredih.

RAZREDNIKI IN MATIČNE UČILNICE:

• 1. razred: Barbara Čerin
  • 2. razred: Patricija Žokalj
  • 3. razred: Zvonka Jarkovič
  • 4. razred: Anamarija Mohorič
  • 5. razred: Edita Krošl
  • 6. razred: Tadeja Božič (učilnica MAT)
  • 7. razred: Nataša Jenuš (učilnica SLJ)
  • 8. razred: Tatjana Špan (učilnica (GUM-LUM)
  • 9. razred: Danijel Bukovinski (učilnica (BI-KE)

Prve tri ure imate razredno uro, nato 2 uri pouka po sredinem urniku (urnik za učence od 5. do 9. r. je priložen).

RAZRED4. URA5. URA
5.LUMLUM
6.MATMAT
7.ŠPOZGO
8.GUMGUM
9.SLJŠPO

Učenci od 2. do 4. razreda prinesete v šolo vse šolske potrebščine, učenci od 5. razreda dalje pa torbe, beležke, pisala in potrebščine po urniku za 4. in 5. šolsko uro. Prvi dan boste dobili učbenike, ki jih boste odnesli domov, jih zavili in opremili s svojimi podatki.

Pouk zaključimo po 5. šolski uri, ko greste na avtobus. Kombi (oziroma nadomestno vozilo) in avtobus vozita po ustaljenem voznem redu.

KOMBI – VOZNI RED

ZJUTRAJ:

• Cirnik: 6:50
  • Ponikve (1.): 7:10
  • Ponikve (2.): 7:20

POPOLDNE:

• Ponikve (1.): 14:00 ali 12:20
  • Ponikve (2.): 13:55
  • Cirnik: 14:05

Učenci od 2. do 5. razreda boste v sredo dobili tudi prijavnice za vključitev v RAZŠIRJENI PROGRAM (prejšnji oddelek podaljšanega bivanja). Nujno jih morate vrniti do petka, 3. 9. 2021, zaradi organizacije dela.

Malica bo po urniku v razredih po 2. šolski uri. V sredo bo kosilo za vse učence, ki bodo že ostali v oddelku RaP (prejšnje podaljšano bivanja) ter za učence, ki bodo čakali kombi (prevoz z nadomestnim vozilom). Do konca prvega šolskega tedna bodo učenci imeli le suho kosilo (»lunch paket«), saj prenovitvena dela v šolski kuhinji še niso končana. Vse obroke bodo učenci pojedli v učilnicah. Če bi se želeli od suhega kosila v tem tednu odjaviti, to storite na: odjavaprehrane@osvelikadolina.si

Zaradi del v šolski kuhinji bo v tem tednu spremenjen tudi vhod v šolo. Učence prosimo, da v šolo vstopajo pri stranskem vhodu (tam, kjer je vhod za zunanje obiskovalce zobozdravstvene ambulante). Tudi garderoba bo v tem času prestavljena v prostore jedilnice.

Starše in učence prosimo, da se držite veljavnih predpisov za preprečevanje širitve virusa covid-19:

• v šolo vstopate z maskami,
  • odrasli lahko v šolo vstopajo samo z izpolnjenim PCT potrdilom (razen spremstvo in oddaja otroka od 1. do 3. r.),
  • maske so ves čas pouka obvezne za učence od 12. leta starosti naprej,
  • maske so obvezne za vse učence pri gibanju izven matičnih učilnic oziroma mehurčka,
  • potrebno je redno umivanje rok in razkuževanje.

Učitelji in ostali zaposleni na šoli bomo skrbeli za redno prezračevanje prostorov.

Prosimo, da spremljate obvestila na šolski strani, kjer bodo sproti objavljene vse spremembe tako glede organizacije dela (trenutno je urejanje kuhinje še v polnem zagonu) kot tudi morebitnih sprememb glede protokolov za zajezitev epidemije SARS-CoV-2.

Za starše učencev 1. razreda:  S šolskim letom 2021/22 bo vaš otrok prvošolček naše šole, OŠ Velika Dolina. Nasvidenje v SREDO, 1. 9. 2021, ob 9.00 uri NA ZELENICI PRED ZOBNO AMBULANTO. Prvi šolski dan bomo preživeli še skupaj: učenci, starši in učiteljica. Zaključili bomo okoli 11. ure. S sabo prinesite torbice in šolske potrebščine.