OŠ Velika Dolina, Velika Dolina 30, 8261 Jesenice na Dolenjskem

Datum: 29. 1. 2021

IZVEDBA NUJNEGA VARSTVA ZA UČENCE 1. TRIADE

Spoštovani starši,

na podlagi včerajšnje okrožnice MIZŠ vas prosimo za hiter odziv. Zavedamo se, da je na razpolago kratek čas, zato prosimo za vaše razumevanje.

Odlok Vlade omogoča za določene poklice izvedbo nujnega varstva, ki ga uveljavite za podlagi potrdila delodajalca za oba starša.

Na podlagi vaše oddane namere (prosimo, da nam danes sporočite na telefon 07 49 57 112 ali e-mail mojca.bregar.goricar@osvelikadolina.si) danes do 11.00

in pridobljenega potrdila (dostavite nam ga čim prej, vsaj do ponedeljka do 9.00 na omenjeni mail) bomo izvajali nujno varstvo za upravičene otroke od vključno torka, 2. 2. 2021. Varstvo bo potekalo  od 7.00 do 15.00.

Hvala za vaš hiter odziv. Za dodatna vprašanja smo vam na voljo na zgoraj omenjeni telefon.

Le na podlagi vaše sporočene namere danes se bo izpeljala organizacija nujnega varstva za naslednji teden.

Vse dobro, ostanite zdravi in prijazen pozdrav.

Mojca Bregar Goričar,

PRIJAVA naj vsebuje

Ime in priimek otroka:

Čas prihoda, odhoda:

Prijava obroka (malica/kosilo)

IZSEK OKROŽNICE, VEZAN NA IZVEDBO VARSTVA: