Dragi učenci in učenke, spoštovani starši,

pa je spet tukaj – prvi šolski dan. V ponedeljek, 2. 9. 2024, je prvi šolski dan v šolskem letu 2024/2025. Dobimo se kot običajno, ob 7:30. Učitelje razrednike počakajte v svojih razredih.

RAZREDNIKI IN MATIČNE UČILNICE:

1. razred: učiteljica Barbara Čerin

2. razred: učiteljica Darja Turšič

3. razred: učiteljica Zvonka Jarkovič

4. razred: učiteljica Patricija Žokalj

5. razred: učiteljica Edita Krošl

6. razred: učiteljica Nataša Jenuš (učilnica SLJ)

7. razred: učitelj Danijel Bukovinski (učilnica LUM)

8. razred: učiteljica Katja Kolman (učilnica BI-KE)

9. razred: učiteljica Tadeja Božič (učilnica MAT)

Učenci od 2. do 4. razreda prinesite v šolo vse šolske potrebščine (razen, če so vam razredniki sporočili drugače), učenci od 6. do 9. razreda pa pisalo in en zvezek.

Prvi dan boste dobili učbenike, ki jih boste odnesli domov, jih zavili in opremili s svojimi podatki. Učenci od 1. do 3. razreda boste v šoli prejeli tudi delovne zvezke.

Učenci od 2. do 9. razreda boste imeli ves dan dejavnosti s svojim razrednikom, učenci od 6. do 9. razreda boste imeli dan s posebno vsebino.

Po kosilu gredo učenci domov. RaP – OPB se bo normalno izvajal.

PREHRANA

Za učence bo organizirana malica, kosilo in popoldanska malica (v skladu s prijavnico, ki ste nam jo oddali v juniju).

VOZNI RED ŠOLSKEGA KOMBIJA

Vozni red šolskega kombija – od 1. 9. 2024:

ZJUTRAJPO POUKU
šola (6.30)–Brezje (6.35)šola (14.00)–Brezje (14.05)
šola (6.45)–Cirnik (7.00)šola (14.10)–Ponikve (14.20)
šola (7.15)–Ponikve (7.20)šola(14.25)–Cirnik (14.40)–šola

VOZNI RED ŠOLSKEGA AVTOBUSA

Šolski avtobus vozi po ustaljenem voznem redu.

ZA STARŠE UČENCEV 1. RAZREDA:

V ponedeljek pridete v šolo, skupaj s svojim prvošolčkom, ob 9:00. Dobimo se v šolski telovadnici. Zaključili bomo okoli 11. ure. S sabo prinesite torbice in šolske potrebščine.

Se že veselimo novih dogodivščin v šolskem letu 2023/2024, ki že nestrpno čakajo na nas.

Kolektiv OŠ Velika Dolina