Spoštovani starši!

V naslednjem tednu vas v času govorilnih ur (12. 11. 2019 od 15.00 do 17.00) vabimo na ogled izdelkov, ki smo jih že naredili v okviru naše akcije izdelovanja uporabnih predmetov za Splošno bolnišnico Brežice. Če imate še kakšne končane izdelke doma, naj jih prinese vaš otrok v šolo v ponedeljek, 11. 11., da bomo lahko pravočasno pripravili razstavo. Zahvaljujemo se tudi vsem, ki ste nam podarili volno ali blago – nekaj od tega materiala se je že prelilo v končne izdelke, ki si jih boste lahko ogledali.

Izdelke bomo zbirali še do 22. 11., ko jih bomo dali na ogled v TIC Brežice skupaj z izdelki drugih šol, nato pa jih bomo v začetku decembra predali bolnišnici.

V istem terminu, torej v času govorilnih ur, bomo v avli razstavili tudi vse pozabljene predmete (oblačila, copati, flaške …). Otroci bodo že dopoldne pogledali ter vzeli svoje stvari, morda pa boste kaj prepoznali še starši. Vse, kar ta dan ne bo odnešeno, bo odstranjeno iz šole.

Mojca Bregar Goričar,

ravnateljica