Spoštovani starši, babice, sorodniki, prijatelji,

odločili smo se, da bomo tudi letos v mesecu decembru s kvačkanimi, pletenimi in ostalimi ročnimi izdelki sejali dobro voljo med ljudmi.

Pred dvema letoma smo med zaposlenimi izvedli akcijo, v kateri smo doma pletli ali kvačkali odejice za novorojenčke, ki smo jih podarili mamicam in njihovim dojenčkom v Bolnišnici Brežice. Lani smo z ročnimi deli nadaljevali in k akciji povabili tudi starše, stare starše, krajane … Pletene in kvačkane kape, trakove, šale in druge manjše uporabne umetnije smo podarili otrokom na otroškem oddelku Bolnišnice Brežice.

Tudi letos vas vabimo, da se nam pridružite in prispevate različne izdelke (pletene, sešite, kvačkane …), ki jih bodo naredile vaše pridne roke.

Izdelke bomo zbirali do 22. 11. 2019. Lahko pa nam pomagate tudi tako, da v šolo do 25. 10. 2019 prinesete kvalitetno otroško volno ali blago.

Vse, kar bomo ustvarili, bomo v začetku decembra podarili Splošni bolnišnici Brežice. Veseli bomo vsakega, ki bo pomagal nekomu narisati nasmeh na obraz.

Kolektiv OŠ Velika Dolina